MÖBLER / Soffor / Soffa 8347302
nr 834 7302
Soffa
Howardmodell, längd: 200 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2013
kl 20:27:01
150 kr
250 kr